Sportiniai laikrodžiai

Siūlome populiariausius Garmin ir TomTom sportinius laikrodžius bėgimui, plaukimui, dviračių sportui ir kt. Daugelis sportinių laikrodžių yra su pulsometrais ir integruotais GPS imtuvais. 

 

Bėgiojate, plaukiojate, važinėjate dviračiu ar treniruojatės sporto salėje? Šis laikrodis puikus pasirinkimas ieškančiam puikaus sportinio laikrodžio su pagrindinėmis ir svarbiausiomis funkcijomis. Laikrodžio akumuliatorius su įjungtu fizinio aktyvumo stebėjimu tarnaus iki 3 savaičių, o su įjungtu GPS treniruočių metu iki 11 val. Tai reiškia, kad treniruodamiesi porą kartu per savaitę ir stebėdami fizinį akyvumą, laikrodį pakrauti reikės tik kartą savaitėje, o gal net ir rečiau. Su laikrodžiu drąsiai plaukiokite baseine, ežere arba maudykitės po dušu, nes jis visiškai atsparus vandeniui. Visą savo fizinio aktyvumo detalią statistiką galėsite kaupti ir peržiūrėti asmeninėje paskyroje.

€119.00 €199.00

Garmin Vivoactive HR – funkcionalus sportinis laikrodis sukurtas sportininkams mėgėjams, kurie nori stebėti dienos fizinį aktyvumą, bėgioja, važinėja dviračiu, plaukioja, žygiuoja ir pan.

Pristatymas kurjeriu per 1–2 d.d.–prekes užsakius iki 14 val.
Atsiėmimas Vilniuje (S. Žukausko g. 17) tą pačią dieną–prekes užsakius iki 16 val.

Užsakymai, pateikti savaitgaliais arba nedarbo dienomis, išsiunčiami arba atsiimti GPS.lt biure galima artimiausią darbo dieną.

€239.00

Fitbit Ionic -išmanusis laikrodis su GPS, širdies ritmo monitoriumi, muzikos įrašymo galimybe, fizinio aktyvumo fiksavimu, telefono pranešimais ir kita.

€349.00

Garmin Forerunner 935 Multi-sport laikrodis su integruotu širdies ritmo sensoriumi ir vos 49 g svorio. Pats funkcionaliausias iš Garmin laikrodžių. 

 

€490.00 €549.00

Siekite geriausių rezultatų kiekvieną dieną. Garmin Fenix 5 - tai aukščiausios klasės multisport GPS laikrodis, kuris turi integruotą širdies ritmo monitorių, pažangias treniruočių funkcijas ir greito nuėmimo dirželius su kuriais galėsite akimirksniu sukurti naują įvaizdį ir išeiti iš darbo vietos tiesiai į treniruotę. Kad ir kokią sportinę veiklą norėtumėte stebėti, Fenix 5 turi visus reikalingus sportinius rėžimus, o su užfiksuotais treniruočių duomenimis galėsite efektyviau planuoti treniruočių progresą.

€600.00
Garmin pristato tris naujus sportinius GPS laikrodžius: Fenix 5, Fenix 5S ir Fenix 5X skirtus..
€600.00

Garmin Fenix 5x - tai išskirtinis ir funkcionaliausias Garmin laikrodis su integruotu GPS ir širdies ritmo sensoriumi. Primenantis klasikinį laikrodį ir tinkamas dėvėti kasdien. 

Garmin pristato tris naujus sportinius GPS laikrodžius: Fenix 5, Fenix 5S ir Fenix 5X skirtus skirtingo kūno sudėjimo sportininkams ir nuotykių ieškotojams. Fenix 5S yra lengvesnis, aptakesnis ir kompaktiškesnis lyginant su ankstesniais Fenix modeliais - puikiai tinka plonesniam riešui neprarandant funkcionalumo. Tuo tarpu   Fenix5X gali pasigirti laikrodyje esančiu žemėlapiu, o Fenix 5, kaip ir kiti Fenix ​​laikrodžiai, yra kupinas funkcijų pritaikytų įvairioms sporto šakoms ir treniruotėms, bei nauja sportine išvaizda, pasirengęs imtis bet kokių iššūkių. Visi Fenix 5 modeliai gali būti nuolatos dėvimi ir turi prailgintą baterijos veikimo laiką, kasdienės veiklos sekimą1, Garmin Elevate ™ riešinio pulsometro technologiją ir palaiko sumanaus prisijungimo ypatybes2. Dėka naujųjų QuickFit ™ apyrankių vartotojai gali lengvai pasikeisti stilingą odinę ar metalinę apyrankę į sportišką silikoninę per kelias sekundes ir be jokių papildomų įrankių. Su naująja Fenix ​​5 serija, vartotojai dabar turi laikrodį, kuris atitinka jų sportiškumą ir stilių.

€750.00
Rašyk
Skambink