Kokia TomTom navigacija geriausia? Kaip išsirinkti?

Kokia TomTom navigacija geriausia? Kaip išsirinkti?

Pagrindinis klausimas į kurį reiktų atsakyti renkantis navigaciją, kur navigatorius bus naudojamas - ar navigatorius bus skirtas sunkiajam transportui (sunkvėžimis, vilkikas, autobusas) ar lengvajam automobiliui. Skiriasi jie ne tik kaina, bet ir funkcionalumu. Lengvosioms transporto priemonėms kuriami žemėlapiai yra be informacijos apie kelių pločius, tiltų aukščius bei sunkiajam transportui draudžiamą eismą. Tačiau sunkiajam transportui skirtą navigatorių galima naudoti ir lengvąjame automobilyje.

Tomtom Start klasė yra ekonominės klasės navigatorius (integruotas į navigatorių laikiklis, letesnė meniu sistema, tačiau jei į tolimesnes keliones važiuojate kelis kartus per metus to turėtų visiškai užtekti). Tomtom Go – verslo klasės navigacijos su spratesne meniu sistema, ryškesniu ekranu, magnetiniu laikikliu, valdymu balsu, informacijos apie transporto spūstis informacija. Tomtom Trucker / Professional – sunkiojo transporto navigacijos.

Esami ekrano dydžiai yra:

4,3 colio (11 cm) - START 20, START 42,

5 colių (13 cm) - START 25, START 52, VIA 53, GO 520, GO 520 Professional

6 colių (15,43 cm) - GO 620, Trucker 6000, Trucker 6200

Visi pas mus parduodami Tomtom navigatoriai yra su nemokamais žemėlapių atnaujinimais visą tarnavimo laikotarpį. ATKREIPKITE DĖMESĮ! Pigesni navigatoriai kitose perduotuvėse būna su nepilnu Europos padengiamumu – centrinė ir rytų europa Europa (CEE), vakarų Europa (Western Europe) ir t.t. To pasekoje, kai norėsite įsigyti trūkstamą žemėlpio dalį gali tekti už tai sumokėti (nuo 40 eur.). GO klasės navigatoriai yra su viso pasaulio žemėlapiais, nemokamais žemėlapių atnaujinimais. Standaratiškai yra įdiegti visos Europos žemėliapiai, o esant poreikiui kito kontinento žemėliapius, galite atsiųsti iš TOMTOM MY DRIVE platformos visiškai nemokamai.

Go klasės navigatorius (Go 520/620) susiejus su mobiliuoju telefonu, kuriame yra mobilusis internetas, navigatoriaus ekrane bus galima gauti pranešimus apie transporto spūstis, uždarytus kelius, kelio darbus bei gauti alternatyvaus maršruto pasiūlymus. Go 5100/5200/6200 navigatoriuose yra integruota GSM kortelė, kuri kitoje šalyje automatiškai prisijungia prie tinklo ir pateikia eismo informaciją nemokamai visame pasaulyje.

Navigatoriuose galima susidėti tarpinius taškus. Tarkim, keliaujant iš Vilniaus į Klaipėdą, Jūs norite važiuoti per Marijampolę ir Šilutę, tad šiuos miestus pasirenkate ir navigatorius pats suras optimaliausią maršrutą ir nereikės kiekvieną kartą suvedinėti atskiro miesto. Start 20/25 galima nustatyti tik vieną tarpinį tašką. Jei jums reikia galimybės daugiau įvesti tarpinių taškų – tada rinkitės GO klasę arba Start 42/52/62 modelius.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink