• Garmin vivoactive HR
 • Garmin vivoactive HR
 • Garmin vivoactive HR

Prekės kodas: 010-01605-03

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Garmin

Garmin Vivoactive HR – funkcionalus sportinis laikrodis sukurtas sportininkams mėgėjams, kurie nori stebėti dienos fizinį aktyvumą, bėgioja, važinėja dviračiu, plaukioja, žygiuoja ir pan.

Pristatymas kurjeriu per 1–2 d.d.–prekes užsakius iki 14 val.
Atsiėmimas Vilniuje (S. Žukausko g. 17) tą pačią dieną–prekes užsakius iki 16 val.

Užsakymai, pateikti savaitgaliais arba nedarbo dienomis, išsiunčiami arba atsiimti GPS.lt biure galima artimiausią darbo dieną.

€239.00
Garmin Vivoactive HR – funkcionalus sportinis laikrodis, sukurtas sportininkams mėgėjams, kurie nori stebėti dienos fizinį aktyvumą, bėgioja, važinėja dviračiu, plaukioja, žygiuoja ir pan. Sportinis laikrodis Garmin Vivoactive HR turi integruotą GPS imtuvą, optinį širdies ritmo sensorių, akcelerometrą, bluetooth sąsają, navigavimo galimybę.
Integruotas GPS imtuvas. Nemokama globalinės padėties nustatymo sistema. GPS fiksuoja įveiktą distanciją, greitį, tempą, aukščio pokyčius važiuojant dviračiu, bėgant, einant ar užsiimant kita veikla lauke. Taip pat žemėlapyje įrašo judėjimo trajektoriją.
 
 • Garmin Vivoactive HR yra integruotas širdies ritmo sensorius. Laikrodyje esantis sensorius, kuris skanuoja riešą ir fiksuoja širdies ritmą tiek dienos, tiek treniruotės metu. Nurodo širdies ritmo zonas. 
 • Sporto programos. Bėgimas, dviratis, plaukimas, ėjimas, irklavimas, golfas, slidinėjimas ir kt. treniruotės. 
 • Telefono pranešimai. Garmin Vivoactive HR Laikrodį galima sujungti bevieliu būdu su išmaniuoju telefonu bei gauti skambučių ar pranešimų telefone informaciją tiesiai į laikrodžio ekraną. Naudinga, kai telefonas kuprinėje/rankinėje ar jo negirdite esant triukšmui aplinkoje, niekada nepraleisite svarbių skambučių. Galimybė atsiliepti ar atmesti skambučius. 
 • Bevielis sinchronizavimas. Visada, kai tik telefone bus įjungtas Bluetooh jūsų treniruočių ar dienos fizinio aktyvumo duomenys nukeliaus automatiškai į asmeninę paskyrą.
 • Asmeninė paskyra. Tai Garmin Connect paskyra, kurioje galite peržiūrėti kiekvienos dienos statistiką, analizuotis savaitės, mėnesio ar net metų pokyčius ar pasidalinti savo pasiekimais su draugais/treneriu. Garmin Connect paskyros apžvalga
 • Akumuliatoriaus tarnavimo laikas. Net iki 8 dienų veikiantis akumuliatorius laikrodžio rėžime (24/7 širdies ritmo stebėjimas; fizinio aktyvumo fiksavimas) arba 13 val. veikiantis su įjungtu GPS imtuvu.
 • Dienos fizinio aktyvumo stebėjimas. Stebėkite kiek žingsnių/atstumą nueinate, kiek kalorijų sudeginate, kiek aukštų užlipate. Taip pat stebėkite savo miego kokybę. Priminimai pajudėti.
 • Laikrodžio personalizavimas. Nusistatykite Vivoactive HR jums priimtiniausią ekrano atvaizdavimą, ar tai būtų klasikinio ar elektroninio laikrodžio stilius. Kiekvienai sporto programai nusistatykite norimą matyti aktualiausią informaciją. Garmin IQ programų parsisiuntimas – Garmin išskirtinumas
 • Navigavimas. Išnaudokite Vivoactive HR laikrodį ir išvykose į gamtą ar keliones. Pažymėkite kur palikote automobilį, kur yra jūsų viešbutis ir lengvai grįžkite į tašką naviguodami tiesiog laikrodžio ekrane. 
 • Atsparumas vandeniui. Net iki 50 metrų atsparumas vandeniui. Tai reiškia, kad galite drąsiai maudytis su laikrodžiu duše, baseine ir kt. 

 

Rašyk
Skambink