Garmin sportiniai laikrodžiai. Ką pasirinkti?

Šiandien Garmin siūlo platų pasirinkimą laikrodžių ir apyrankių įvairioms sporto veikloms. Tai gali būti bėgimas, plaukimas, dviračių sportas, funkcinės treniruotės, joga, jėgos treniruotės ir t.t. Kuris sportinis laukrodis geriausias Jums? Pabandysime trumpai apžvegti visus šiuo metu esančius Garmin laikrodžius pagal funkcionalumą.

Geriausias biudžetinis Garmin laikrodžio pasirinkimas norintiems pradėti sportuoti arba pereiti nuo mobiliosios programėlės

Garmin Forerunner 35 – pigiausias Garmin laikrodis sportui su integruotu GPS imtuvu ir širdies ritmo monitoriumi. Idealus bėgiojantiems nedidelius atstumus. Pavyzdžiui jis puikiai tiks norintiems pasiruošti ir sudalyvauti 5 ar 10 km bėgimo renginyje. Ar tiesiog sportuojantiems tam, kad pailsėtų.

Šis laikrodis dienos metu fiksuos jūsų fizinio aktyvumo duomenis: žingsnius, distanciją, sudegintas kalorijas, intensyvias minutes ir stebi miego kokybę. Visos reikalingiausios funkcijos bėgikams: įveiktos distancijos fiksavimas, tempas, laikas, sudegintos kalorijos, kiekvieno kilometro atskira statistika, širdies ritmas.

Taip pat jis tarnauja ir kaip įprastas laikrodis. Visa dienos fizinio aktyvumo informacija ir treniruočių statistika sinchronizuojasi bevieliu budu su jūsų asmenine Garmin paskyra, kurioje galite peržiūrėti istorinius duomenis bei matyti savo progresą. Garmin Forerunner 35 laikrodis gali siųsti informaciją į laikrodžio ekraną iš telefono apie skambučius ir pranešimus.

Geriausias laikrodžio ir fizinio aktyvumo apyrankės hibridas

Garmin vivosmart HR+ - alternatyva Garmin laikrodžiams. Apyrankė yra smulkesnė nei laikrodis, bet turi taip pat integruotą GPS imtuvą ir širdies ritmo sensorių. Su šia apyranke galite fiksuoti dienos fizinio aktyvumo statistiką, bėgimo ar treniruotes duomenis pagal GPS. Skirtingai nei Forerunner 35 laikrodis, jo ekranas yra mažesnis ir baterija tarnauja šiek tiek trumpiau.

Jeigu jums GPS imtuvo pateikiami duomenis nėra aktualūs, tuomet galite rinktis iš kitų fizinio aktyvumo apyrankių: Garmin vivosmart HR ar Garmin vivosmart 3.

Geriausias Garmin laikrodis norintiems pasiekti puikius rezultatus 10 km bėgime arba ruošiantis pusmaratoniui

Garmin Forerunner 235 – vienas iš populiariausių bėgikų pasirinkimų. Jei galvojate arba pradedate galvoti apie rimtesnes bėgimo treniruotės, tai šis bėgimo laikrodis puikiai jums tiks. Integruotas GPS ir širdies ritmo sensorius. Taip pat yra galimybė prijungti širdies ritmo dirželį. Baterijos tarnavimo laikas GPS rėžime siekia iki 11 val., o laikrodžio būdėjimo rėžime iki 9 dienų. O jeigu bėgiodami klausote muzikos, tai su šiuo laikrodžiu galite ją valdyti įjungdami kitą kūrinį. Šis laikrodis matuoja VO2max ir gali patarti kokios ilgio atsistatymo po treniruotės reikia. Į Garmin Forerunner 235 laikrodį galite parsisiųsti treniruočių planus iš Garmin Connect platformos. Nusistatyti galėsite ir norimus perspėjimus apie tempą ar širdies ritmo ribas. O jeigu mėgstate bėgioti nepažįstamose vietose, tai funkcija back to start padės rasti kelią atgal į vietą, kurioje ir pradėjote veiklą.

Tiems, kurie nepasitiki širdies ritmo fiksavimu iš riešo, rekomenduojame šio laikrodžio pusbrolį Garmin Forerunner 230. Šis laikrodis yra tokio pat funkcionalumo, bet neturi integruoto širdies ritmo monitoriaus ir gali būti komplektuojamas su širdies ritmo monitoriumi tvirtinamo prie krūtinės arba be jo (galėtumėte įsigyti vėliau jei atsirastų poreikis). Taip sutaupytumėte šiek tiek pinigų, o rezultatą gautumėte beveik tą patį.

Geriausias Garmin sportinis laikrodis triatlonininkams ar užsimantiems įvairiomis veiklomis

Garmin Forerunner 735XT – šis sportinis laikrodis turi jau įdiegtas plaukimo, bėgimo, dviračių sporto programas. Baterijos tarnavimo laikas išmaniojo laikrodžio rėžime siekia iki 11 dienų, o GPS rėžime iki 24 val. Jame taip pat integruotas širdies ritmo monitorius, kuris fiksuoja širdies darbą iš riešo (taip pat yra galimybė pajungti ir dirželį fiksavimui nuo krūtinės). Šis laikrodis fiksuoja informaciją apie atsimušimą į žemę, žingsnio ilgį, vertiklų svyravimą, VO2max, laktato slenkstį. Kaip ir Forerunner 235 laikrodyje, Garmin Forerunner 735XT galite valdyti muziką telefone tiesiai iš laikrodžio. Iš esmės jis treniruočių partneris turi ir praktiškai visas funkcijas, kurias turi ir anksčiau aprašyti laikrodžiai.

Garmin Forerunner 935 ir Garmin Fenix 5 ­serija – aukščiausios klasės ir didžiausio funkcionalumo laikrodis. Kad ir kokia sportine ar laisvalaikio veikla užsiimate, šis laikrodis tinka viskam. Įvairiausios sporto programos, galimybės patiems nusistayti įvarius perspėjimus ir aktualią informaciją. Plaukimas, bėgimas, dviračių sportas, slidinėjimas, treniruotės salėje ir t.t. Su šiais laikrodžiais galėsite daryti viską. Medžiojate, dalyvaujate pėsčiųjų žygiuose, kopiate į kalnus, o gal grybaujate? Ir šioms veikoms rasite reikalingas funkcijas kaip navigavimas. Forerunner 935 nuo Fenix 5 serijos galima sakyti skiriasi tik išvaizda. Forerunner 935 skirtas tiems, kurie nori pilno funkcionalumo, bet mažesnio dydžio ir svorio laikrodžio. Puikiai tiks patiems tikriausiems sportininkams. Fenix 5 rekomenduotume labiau norintiems klasikinės išvaizdos laikrodžio bei aktyvaus laisvalaikio gamtoje megėjams.

Dalintis:
Rašyk
Skambink