• Garmin Forerunner 35
 • Garmin Forerunner 35
 • Garmin Forerunner 35
 • Garmin Forerunner 35
 • Garmin Forerunner 35
 • Garmin Forerunner 35

Prekės kodas: -

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Garmin

Garmin Forerunner 35 - paprastas naudoti GPS bėgimo laikrodis su integruotu širdies ritmo monitoriumi. Viskas ko reikia mėgstantiems bėgioti, važinėti dviračiu ar besitreniruojantiems ištvermės treniruotėse.

Pristatymas kurjeriu per 1–2 d.d.–prekes užsakius iki 14 val.
Atsiėmimas Vilniuje (S. Žukausko g. 17) tą pačią dieną–prekes užsakius iki 16 val.

Užsakymai, pateikti savaitgaliais arba nedarbo dienomis, išsiunčiami arba atsiimti GPS.lt biure galima artimiausią darbo dieną.

€179.00

Garmin Forerunner 35 - tai paprastas naudoti GPS bėgimo laikrodis su integruotu pulsometru

 • Garmin Forerunner 35 stebi širdies ritmą iš riešo visą parą.
 • Integruotas Forerunner 35 laikrodyje GPS imtuvas užfiksuos pagal palydovų rodmenis kokį atstumą įveikėt, kokiu greičiu judėjote ir pan. Žemėlalapyje galėsite peržiūrėti įrašytą maršrutą.
 • Ryšio savybės: telefono pranešimai, automatininis duomenų sinchronizavimas su asmenine paskyra Garmin Connect, treniruotės stebėjimas nutoliniu budu realiu metu ir nuotolinis muzikos grotuvo valdymas.
 • Visos dienos fizinio aktyvumo fiksavimas. Nueiti žingsniai, sudegintos kalorijos, aktyvios minutės bei primins kai reikia pajudėti
 • Garmin Forerunner 35 yra intervalinės treniruočių funkcijos, garsiniai pranešimai ir bėgimo/vaikščiojimo sportinės programos.
 • Iš anksto įkeltos sportinės programos bėgimui viduje ir lauke, dviračių sportui ir kardio treniruotėms.
 • Automatinis duomenų sinchronizavimas su asmenine paskyra Garmin Connect, nemokamą bendruomenės sistemą, kur galite priimti naujus iššūkius, detaliau pamatyti savo dienos fizinio aktyvumo ar treniruočių informaciją, dalintis savo progresu su kitais ir pasiekti išsikeltus tikslus

Bėkite!

Forerunner 35 laikrodis yra plonas bei lengvas - tobulas kasdieniniams bėgimams, treniruotėms ar varžyboms. Stebėkite savo pulsą su integruotu širdies ritmo monitoriumi, o GPS imtuvas parodys nubėgtą atstumą, tempą ir kita. O kadangi visi šie duomenys yra užfiksuojami laikrodžio, jis yra viskas ko Jums gali prireikti - nereikės telefono ar širdies ritmo matavimo diržo. Tiesiog užsidėkite Garmin Forerunner 35 laikrodį ir galite bėgti.

Susijungimas su telefonu

Kai laikrodis susietas su išmaniuoju telefonu, jūs gausite pranešimus tiesiai į  Forerunner 35 ekraną apie skambučius, žinutes, el. laiškus ir kita. LiveTrack funkcija leis stebėti Jūsų bėgimus realiuoju laiku. Forerunner 35 taip pat turi automatinius programinės įrangos atnaujinimus, nuotolinį muzikos grotuvo valdymą ir kita.

Ryšio funkcijos ir pritaikymas

Su Garmin Foreunner 35 GPS bėgimo laikrodžiu galėsite automatiškai įkelti savo treniruočių informaciją į Garmin Connect, nemokamoje bendruomenės sistemoje galėsite peržiūrėti savo treniruočių ir dienos fizinio aktyvumo informaciją bei ja dalintis su kitais socialiniuose tinkluose. Ši nemokama bendruomenės sistema yra prieinama asmeninių kompiuterių bei išmaniųjų telefonų naudotojams su Garmin Connect programėle.

Įvairios treniruočių programos

Nordėdami išlikti aktyviais nebūtina vien bėgioti. Su Forerunner 35 laikrodžiu galėsite užsiiminėti ir kitomis veiklomis. Naudokite dviračio programą važinėdami po miestą ar kardio treniruočių programą, aktyvioms treniruotėms sporto salėje.

Fizinio aktyvumo stebėjimas visa parą!

Devėkite šį laikrodį nuolat. Jis ne tik fiksuos jūsų treniruočių informaciją, bet tarnaus ir kaip įprastas laikrodis bei fiksuos jūsų dienos fizini aktyvumą. Matysite nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, miegą ir aktyvių minučių kiekį bei 24/7 širdies ritmą. Jis taip pat primena, kai laikas pajudėti.

 

Rašyk
Skambink