GIS GPS imtuvas Spectra Precision MobileMapper 50 (WiFi) su MobileMapper Field programine įranga

1 700,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Spectra Precision MobileMapper 50, veikia su operacine sistema „Android OS“, išsprendžia sunkumus, su kuriais dažnai susiduria išmaniųjų prietaisų naudotojai, kai prietaisus prisireikia derinti su GIS programėlėmis ir tiksliai rinkti duomenis. MOBILEMAPPER 50 sukurtas dar produktyvesniam geografinių informacinių sistemų (GIS) duomenų surinkimui ir uždavinių sprendimui lauke.

GPS imtuve įdiegiama programinė įranga MobileMapper Field padės ypač lengvai ir greitai pažymėti taškus, linijas ir išmatuoti plotus bei prie kiekvieno iš jų pridėti aktualią informaciją (tekstą, datą, nuotrauką ir t.t.).

Privalumai:

 • IP 67 atsparumo aplinkos poveikiams standartas
 • Didelis, ryškus 5,3 colių ekranas
 • Su operacine sistema „Android OS“
 • Priimamos palydovinės sistemos (GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU)
 • Didelis tikslumas, 0.8-1.5 metro.
 • Aukštos kokybės fotokamera, su galimybe nuotraukas priskirti prie matuojamo objekto
 • Baterijos tarnavimo laikas net iki 15 val. su įjungtu GPS.
 • Lengvas ir kompaktiškas
 • 3-jų metų gamintojo garantija

Modeliai

MOBILEMAPPER 50 (Wi-Fi)

MOBILEMAPPER 50 (4G)

Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis

Ne

Taip

Bevielis ryšys (Wi-Fi)

Taip

Taip

Integruota kamera su blykste

8 MP

13 MP

Atmintis

8 GB

16 GB

El. kompasas

ne

taip

NFC komunikacija

ne

taip

Baterijos talpa

3100 mAh ličio jonų (lithium-ion)

4800 mAh ličio jonų (lithium-ion)

Spectra Precision MobileMapper 50 pritaikytas GIS specialistams dirbantiems įvairiose srityse, pavyzdžiui, įmonėse eksploatuojančioms inžinerinius tinklus, atliekančioms miškų matavimus, savivaldoje sprendžiamiems GIS uždaviniams spręsti, viešųjų darbų ir viešųjų paslaugų srityse. Prietaisas suteikia mobiliajai darbo jėgai visiškai integruotą GNSS pagrindo duomenų kaupimo sistemą kasdieniams lauko darbams. Prietaisas puikiai tinka situacijose, kai nebepadeda įprasti išmanieji mobilieji telefonai.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai:

 • Vienas prietaisas – daug funkcijų: MOBILEMAPPER 50 prietaisas apjungia profesionalaus GNSS imtuvo, fotoaparato, mobiliojo telefono ir interneto ryšio funkcijas, todėl naudotojams tereikia neštis tik vieną prietaisą lauko darbams – garantuojamas didesnis efektyvumas ir produktyvumas.
 • Integruotas patikimumas: MOBILEMAPPER 50 sukurtas darbui lauko sąlygomis, todėl jis atitinka IP 67 atsparumo aplinkos poveikiams standartą, užtikrinantį, kad prietaisas yra apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių, smūgių, kritimo ir vibracijos be papildomo brangaus apsauginio dėklo.
 • Didelis, ryškus 5,3 colių ekranas: įskaitomas netgi ryškioje dienos šviesoje, todėl galima dirbti bet kuri ir bet kada.
 • Baterija, kurią pakeisti gali pats naudotojas: nereikia nutraukti darbo lauke, kad prietaisas būtų pakartotinai įkrautas – naudotojai gali lengvai sukeisti standartines arba didesnės talpos baterijas ir išnaudoti visą darbo dieną, netgi kai darbo Tikslus GNSS imtuvas: kadangi yra tikslesnis negu vartotojų įprastas išmanusis telefonas, MOBILEMAPPER 50 palaiko GPS, GLONASS, SBAS ir „Beidou“ palydovines sistemas, skirtas geresniam realiojo laiko tikslumui, netgi dirbant be „Wi-Fi“ arba mobiliojo ryšio.
 • Sertifikuotas „Google Mobile Services“: MOBILEMAPPER 50 veikia su „Android OS“. Trečiųjų šalių programėlės gali būti lengvai atsiųstos ir įdiegtos iš „Google Play Store“, arba naudotojai gali naudoti pritaikytą organizacijos sukurtą ir tik jos viduje naudojamą programinę įrangą.