Garmin Forerunner 230 sportinis laikrodis su HRM

Šiuo metu prekės neturime

269,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Bėgimo laikrodis su GPS+GLONASS ir išmaniom funkcijom

  • Matuoja įveiktą atstumą, kilometro įveikimo aliką, laiką, širdies ritmą ir  VO2 Max¹
  • Sujungus su mobiliu telefonu: automatiniai duomenų perkėlimai į Garmin Connect™, live tracking, audio pranešimai, muzikos valdymas, pranešimai apie žinutes, skambučius, socialinių tinklų informacija
  • Dienos fizinio aktyvumo stebėjimas: nueiti žingsniai, atstumas, sudegintos kalorijos bei miego kokybė. 
  • Duomenų atvaizdavimas, laikrodžio ekranos keitimas ir programėlės iš Connect IQ™

Forerunner 230

Atstumo fiksavimas atvirose ir uždarose patalpose 

Be GPS imtuvo, kuris skirtas skaičiuoti atstumą ir bėgimo greitį, Forerunner 230 turi integruotą akselerometrą. Jis skirtas fiksuoti atstumo ir greičio duomenis kada bėgate ant bėgimo takelio ar uždarose patalpose. Dėka jo Jums nereikalingas papildomas žingsniamatis bėgiojimui patalpose. Vidinis akselerometras taip pat rinks Jūsų bėgimo duomenis tais atvejais kada negalimas GPS ryšys, pavyzdžiui įbėgus į tunelį.

Tai paprasta

Forerunner 230

Lengvai suprantama Garmin Connect programėlė leis analizuoti Jūsų treniruotės pasiekimus. Savo treniruočių procesui analizuoti ir peržiūrai užsiregistruokite connect.garmin.com, čia galėsite įkelti ir peržiūrėti treniruočių informaciją ,turėti jų dienoraštį. Patogiai treniruočių analizei pateikiami įvairūs grafikai puikiai perteikiantys Jūsų treniruočių rezultatus. Norėdami geriau pasiruošti rasite bėgimo treniruočių planus įvairioms distancijoms ir sudėtingumo lygiams. Su Forerunner 230 galėsite perkelti treniruočių planą kartu su nustatymais į laikrodį. Naudodamiesi kompiuteriu ir garmin.connect.com galėsite kurti asmenines treniruotes ir perkelti jas į laikrodį.

Funkcijos naudojant kartu su telefonu

Forerunner 230 automatiškai belaidžiu būdu perkels Jūsų treniruotės duomenis į GarminConnect platformą vos tik pabaigę treniruotę priartėsite prie telefono. Prieš tai Jums tereikia parsisiųsti į telefoną nemokamą GarminConnect Mobile aplikaciją bei suporuoti laikrodį su telefonu. 
LiveTrack funkcija leis stebėti Jūsų bėgimą gyvai, realiu laiku. Tam reikia suporuoti Forerunner 230 su telefonu ir bėgimo metu. Naudojantis telefono duomenų perdavimu duomenys iš Jūsų laikrodžio bus transliuojami internetu ir Jūsų draugai galės stebėti realiu laiku kaip Jums sekasi treniruotėje ar varžybose.
Nepraleisite svarbių žinučių laikrodžio ekrane matydami SMS žinučių, el. pašto, ir įeinančių skambučių pranešimus, taip pat galėsite valdyti telefono muzikinį grotuvą.