Fitbit Blaze išmanusis laikrodis

179,00 € su PVM

-51,00 €

230,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

„PurePulse“ širdies ritmo fiksavimas

Šios technologijos dėka, Fitbit įrenginyje galite stebėti širdies ritmą ne tik treniruočių metu, bet ir visą parą be papildomų priedų, tiesiai iš savo riešo. Įrenginiui fiksuojant jūsų širdies ritmą, tiksliau apskaičiuojamas sudegintų kalorijų kiekis. Treniruotės metu laikrodyje galite stebėti momentinį savo širdies ritmą ir reguliuoti treniruotės intensyvumą. Po treniruotės, savo Fitbit paskyroje galite peržiūrėti kiek laiko ir kokioje širdies ritmo zonoje praleidote treniruotės metu (fat burning; cardio; peak). Taip pat savo paskyroje galite peržiūrėti ir visos dienos širdies darbą.

Treniruočių fiksavimas

Šio laikrodžio dėka galite užfiksuoti savo treniruočių rodmenis. Kiek laiko užtruko, kiek kalorijų sudeginote, koks buvo maksimalus ir vidutinis širdies ritmas, koks buvo greitis/tempas, kokią distanciją įveikėt ir pan. Laikrodis gali automatiškai atpažinti treniruotės pobūdį ir jį užfiksuoti arba galite tai padaryti rankiniu būdų, keliais ekrano paspaudimais. Visą treniruočių informaciją galima peržiūrėti asmeninėje paskyroje.

Dienos fizinio aktyvumo statistika

Kaip jau tapo įprasta, Fitbit įrenginiuose galite fiksuoti visos dienos fizinį aktyvumą. Nueiti žingsniai, įveikta distanciją, sudegintos kalorijos, užlipti aukštai, širdies ritmas. Šią informaciją matysite tiek laikrodyje, tiek asmeninėje paskyroje.

Miego stebėjimas ir „tylusis“ žadintuvas

Laikrodį galite dėvėti ir naktį. Jis automatiškai užfiksuos kada užmigote, kaip intensyviai ir kokiu laiku vartėtės, o žadintuvas, švelniai vibruodamas pažadins tik jus, o ne šalia miegantį.

„FitStar“ treniruotės

Tai unikali funkcija, kurios dėka galite atlikti treniruotes tiesiog namuose, gamtoje. Laikrodyje jau įdiegtos trys treniruotės. Apšilimo, 7 min. aktyvi treniruotė ir 10 min. pilvo preso treniruotė. Laikrodyje pasirinkite, kurią treniruotę norite atlikti ir jums bus nurodoma kokį pratimą daryti ir kiek laiko, o apie treniruotės pradžią ir pabaigą laikrodis informuos suvibruodamas. Po treniruotės bus pateikta detali statistika apie sudegintas kalorijas, širdie ritmą. Taip pat yra galimybė įsigyti ir daugiau treniruočių, įsigyjant FitStar prenumeratą.

Skambučiai ir pranešimai

Suskambus telefonui, laikrodyje matysite skambinančiojo vardą arba telefono numerį, o gavus pranešimą jį galėsite perskaityti pačiame laikrodyje.

Muzikos valdymas

Su Fitbit Blaze galite valdyti savo muziką telefone. Paleiskite, sustabdykite, pakeisti dainą ir reguliuokite garsą.

Keičiamos apyrankės

Šis laikrodis ne tik funkcionalus, bet ir stilingas. Priderinkite laikrodžio apyrankes prie savo aprangos. Galite papildomai įsigyti gumines juodas, mėlynas ir purpurines apyrankes, juodas ir rudas odines bei metaline.

Širdies ritmo fiksavimas Yra, iš riešo
Imtuvas GPS iš telefono
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 5 dienų
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui Ne
Liečiamas ekranas Yra
Perspėjimai Vibruojantis
Bluetooth Yra
Žingsniai, atstumas, sudegintos kalorijos Yra
Aukštų skaičiavimas Yra
Miego sekimas Yra
Žadintuvas Yra
Bevielis sinchronizavimas Yra
Telefono pranešimai Yra
Keičiamos apyrankės Taip
Muzikos valdymas telefone Taip