Garmin Forerunner 235 sportinis laikrodis bėgimui

Sportinis bėgimo laikrodis su integruotu širdies ritmo davikliu

Smulkiau

289,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Sportinis bėgimo laikrodis su GPS ir išmaniaisiais pranešimais

  • Fiksuoja Jūsų įveiktą atstumą, kilometro įveikimo laiką, širdies ritmą ir VO2 Max
  • Kai sujungiate su mobiliuoju telefonu galite: automatiškai perkelti treniruotės duomenis į savo paskyrą Garmin Connect™,  kiti galės gyvai stebėti Jūsų treniruotę, garsiniai pranešimai, muzikos valdymas, žinučių, skambučių, el, pašto, facebook pranešimai bei tiesioginis publikavimas socialiniuose tinkluose.
  • Aktyvumo stebėjimas: žingsnių skaičius per dieną, įveiktas atstumas, sudegintos kalorijosm ir miego kokybė
  • Programėlės iš Connect IQ™ platformos

Forerunner 230

Personalizuok savo laikrodį ir savo treniruotes

Nė vienas bėgikas nėra panašus. Nusistatykite savo tikslus ir juos pasiekite kartu su Garmin. Atsisiųskite treniruočių planus ir kalendorius iš Garmin Connect. Jūs taip pat galite personalizuoti savo laikrodžio ekraną, atvaizduojamus duomenis ar programėles

Bėgimas lauke, sporto salėje ar miške

Su integruotu akselerometru fiksuokite savo bėgimus uždarose patalpose ar ant bėgimo takelio, Jums nereikės papildomų daviklių. Naudojant klaikrodi kiekvieną dieną matysite kiek žingsnių padarėte, primins kad reikia pajudeti, kai per ilgai nejudėsite. Forerunner 230/235 paliko GPS ir GLONASS palydovus, o tai užtikrina stabilų ir gerą ryšį net miškingose ar aukštų pastatų apsuptoje aplinkoje.

Spalvotas grafinis dizainas, rodo jūsų tikslų širdies darbą. 

Tai paprasta

Forerunner 230

Trumpai, lengvai suprantamos lentelės, grafikai, žemėlapiai leidžia matyti Jūsų treniruotes, bei jų efektyvumą. Bevieliu būdu sinchronizuokite duomenis į savo paskyrą, dalinkitės savo pasiekimais su draugais, giminaičias. Sujungę su mobiliu įrenginiu matysite orų prognoze, skambinančiojo ID, žinutes, socialinių tinklų pranešimus.