Garmin fenix-3 (be HRM) sportinis/laisvalaikio laikrodis

Multi-funkcinis laikrodis, tinkamas sportui ir aktyviam laisvalaikiui gamtoje be širdies ritmo dirželio.

Smulkiau

  •  Meniu kalba: Rusų, anglų ir kt.

Šiuo metu prekės neturime

399,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Garmin Fenix 3 daugiafunkcinis vyriškas arba moteriškas laikrodis vertinantiems kokybę,  platų funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Laikrodis turi GPS imtuvą, elektroninį kompasą, barometrinį altimetrą – sportui, aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Fenix 3, tai laikrodis, kuris dėvimas kasdien. Akumuliatoriaus darbo laikas net iki 6 savaičių, bluetooth technologija, kuris leis laikrodžio ekranėlyje matyti skambinančiojo ID arba telefono numerį, perskaityti SMS pranešimus, el. laiškus, socialinių tinklų pranešimus. Garmin Fenix 3 – atsparus vandeniui iki 10ATM.

Akumuliatoriaus darbo laikas. Iki 6 savaičių laikrodžio rėžime, iki 20 val. su įjungtu GPS (su galimybę pratęsti darbo laiką iki 50 val.). Tai išgelbės nuo pabodusio kasdienio prietaiso krovimo, o ilgų treniruočių ar varžybų metu užfiksuos kiekvieną įveiktą kilometrą.

Barometrinis altimetras. Keliaujant gamtoje matysite tikslų aukščių pokytį, perspėjimus apie slėgio pasikeitimus.

Elektroninis kompasas. Šio funkcionalumo dėka visada matysite Pasaulio šalis laikrodžio ekranėlyje, tikslią kryptį kur reikia keliauti. Puiki funkcija grybaujant nepažįstamame miške, medžioklėje ar svetimam mieste.

Muzikos kontrolė. Puiki funkcija melomanams. Fenix 3 laikrodžio dėka galėsite perjungti norimą muzikos kūrinį telefone, jo net neištraukiant iš kišenės. Pora paspaudimų laikrodyje ir jūs jau klausote kito savo mėgiamo kūrinio.

GPS+GLONASS. Greitas ir patikimas palydovų signalo užfiksavimas. Kelionės ar sporto metu užfiksuosite svarbiausią informaciją: greitį, tempą, įveiktą atstumą, laiką, aukščio pokyčius.

Fizinio aktyvumo fiksavimas. Galimybė įjungti fizinio aktyvumo fiksavimą jums suteiks galimybę kontroliuoti savo fizinį aktyvumą dienos metu, motyvuos judėti daugiau. Fiksuos žingsnių kiekį (per diena rekomenduojama nueiti bent 10 tūkst), įveiktą distanciją, sudegintas kalorijas. Taip pat nakties metu galėsite stebėti savo miego kokybę.

Multi-sport. Laikrodis gali būti naudojamas triatlone, bėgime, plaukime, važiame dviračiu, slidinėjime, salės treniruotėse ir t.t.

Automatinis sinchronizavimas. Jei telefoną sujungsite su laikrodžiu, jums nereikės rūpinti duomenų perdavimu į savo asmeninę paskyrą. Laikrodis turi automatinį sinchronizavimą, todėl visa informacija asmeninėje paskyroje atsiranda automatiškai.

Garmin Connect. Asmeninė paskyra internete, kurioje galėsite peržiūrėti detalią kelionės, treniruotės, varžybų statistiką ir žemėlapį. Taip pat informacija galėsite pasidalinti su draugais el. paštu ar socialiniuose tinkluose.

 Komplektacija

  • fenix 3 GPS laikrodis
  • USB pakrovimo/duomenų perdavimo kabelis
  • AC adapteris

 

Video apžvalga. Lietuviškai

Širdies ritmo fiksavimas Širdies ritmo dirželis (žr. komplektaciją)
Imtuvas GPS/GLONASS
Meniu kalba Rusų, anglų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 6 savaičių
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui iki 100 metrų
Liečiamas ekranas Nėra
Perspėjimai Garsinis/vibruojantis/vaizdinis
Elektroninis kompasas Yra
Dienos fizinis aktyvmas Nėra
Barometrinis aukštimatis Yra
Telefono pranešimai Yra
Navigavimas Yra
Sporto rėžimai Bėgimas/Dviratis/Plaukimas
Auto pauzė Yra
Duomenų perkėlimas USB/Bluetooth