Garmin zumo 390 LM navigacija motociklui

Motociklinė 4,3 colio ekrano navigacija su nemokamais žemėlapių atnaujinimais 

Smulkiau

 •  Meniu kalba: Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
 •  Ekrano įstrižainė: 4,3 coliai (10,9 cm)
 •  Žemėlapis: Europos

Šiuo metu prekės neturime

449,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Motociklinė navigacija Garmin zumo 390LM su liečiamu 4,3 colių įstrižainės ekranu. Lietuviškas meniu ir įgarsinimas. Atsparus smūgiams, vibracijai ir drėgmei, IPX7 standartas. Ličio akumuliatorius komplekte, kuris užtikrins iki 7 val. darbo laiką. Nemokama programa žemėlapių peržiūrai ir tašku, maršrutų tvarkymui „BaseCamp“. Galimybė įsivesti koordinates, taško žymėjimas ir išsaugojimas. Universalus GPS imtuvo tvirtinimas, tinkantis praktiškai visuose motocikluose. Laikiklis pagamintas Amerikoje, RAM kompanijos iš tvirto metalo. Zumo imtuvą galima naudoti tiek motocikluose, tiek automobiliuose (įsigijus papildomai automobilinį stovelį ir maitinimo laidą)

Žemėlapis

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais detaliais visos Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Zumo 390LM žemėlapiai atnaujinami vieną kartą ketvirtyje, iš viso 4 kartu per metus internetu. Žemėlapiai naujinami visą navigacijos tarnavimo laikotaprį nemokamai. Taip pat šiai navigacijai yra galimybė papildomai įsigyti detaliausią Lietuvos bekelės žemėlapį "Lietuvos TOPO Ofrroad" su smulkiais miško keliukais ir miško kvartalinėmis linijomis bei detaliausią kelių žemėlapį "Lietuvos keliai".

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Monakas; Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija; Respublika Makedonija, Rumunija, San Marinas, Serbija ir Kosovas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas. 

Aprėptis daugumoje miestų ir pagrindinių kelių: Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Moldova, Juodkalnija

Valdymas

Laisvų rankų įrangai imtuve integruotas ne tik garsiakalbis bet ir mikrofonas. Pasitelkiant Bluetooth bevielę technologiją Jums tereikės navigatorių susieti su turimu telefonu ir bendrauti imtuvo pagalba tiek skambinat, tiek atsiliepiant į skambučius. Be to Bluetooth prievadą galėsite panaudoti ir ausinėms, tad be jokių papildomų laidų ausinėmis komfortiškai klausysite pateikiamų instrukcijų ar mėgiamos muzikos. 

Ši navigacija palaiko „track‘us“, yra galimybe įkelti/žymėti taškus. Taip pat galite pasirinkti keliavimą nurodytu „track‘u“. Šios funkcijos ypač aktualios dalyvaujantiems varžybose, kuriose pateikiami taškai ar „track‘ai“ skaitmeniniu formatu įsidiegti į GPS navigaciją, pavyzdžiui, Enduro motociklų, keturračių ir džipų varžybos. Tvarkyti kelionės informaciją ir peržiūrėti žemėlapį galite nemokamoje Garmin BaseCamp programoje kompiuteryje.

Komplektacija

 • zumo 390LM navigacija
 • Idiegti City Navigator® NT Europos žemėlapiai
 • Viso gyvenimo nemokami atnaujinimai
 • Motociklinis tvrtinimas su maitinimo laidais
 • Automobilinis prisiurbtukas prie stiklo
 • Automobininis pakrovėjas
 • USB laidas
 • Vartotojo vadovas

 

Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 6 val.
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui IPX7, smūgiams ir drėgmei
Liečiamas ekranas Yra
Ekrano skiriamoji geba 480 x 272 px
Ekrano įstrižainė 4,3 coliai (10,9 cm)
Perspėjimai apire greičio radarus Yra
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis
Bluetooth Yra
Žemėlapis Europos
Atnaujinimai Nemokami
Vietovės taškai (Waypoints) 1000