Garmin zumo 590LM

Aukščiausios klasės motociklinė navigacija

Smulkiau

 •  Meniu kalba: Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
 •  Ekrano įstrižainė: 5 coliai (12,7 cm)
 •  Žemėlapis: Europos

Šiuo metu prekės neturime

600,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Garmin zumo 590LM – tai naujausia ir aukščiausios klasės motociklinė navigacija detaliu visos Europos žemėlapiu. Lietuviškas meniu ir įgarsinimas. Perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, eismo juostos pasirinkimo asistentas. Nemokami žemėlapių atnaujinimai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. Atsparus smūgiams, vibracijai ir drėgmei, IPX7 standartas. Nemokama programa žemėlapių peržiūrai ir tašku, maršrutų tvarkymui „BaseCamp“. Galimybė įsivesti koordinates, taško žymėjimas ir išsaugojimas. Universalus GPS imtuvo tvirtinimas, tinkantis praktiškai visuose motocikluose. Laikiklis pagamintas Amerikoje, RAM kompanijos iš tvirto metalo. Zumo imtuvą galima naudoti tiek motocikluose, tiek automobiliuos

Žemėlapis

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais detaliais visos Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Zumo 590LM žemėlapiai atnaujinami vieną kartą ketvirtyje, iš viso 4 kartu per metus internetu. Žemėlapiai naujinami visą navigacijos tarnavimo laikotaprį nemokamai. Taip pat šiai navigacijai yra galimybė papildomai įsigyti detaliausią Lietuvos bekelės žemėlapį "Lietuvos TOPO Ofrroad" su smulkiais miško keliukais ir miško kvartalinėmis linijomis bei detaliausią kelių žemėlapį "Lietuvos keliai".

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Monakas; Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija; Respublika Makedonija, Rumunija, San Marinas, Serbija ir Kosovas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas. 

Aprėptis daugumoje miestų ir pagrindinių kelių: Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Moldova, Juodkalnija

Valdymas

Laisvų rankų įrangai imtuve integruotas ne tik garsiakalbis bet ir mikrofonas. Pasitelkiant Bluetooth bevielę technologiją Jums tereikės navigatorių susieti su turimu telefonu ir bendrauti imtuvo pagalba tiek skambinat, tiek atsiliepiant į skambučius. Be to Bluetooth prievadą galėsite panaudoti ir ausinėms, tad be jokių papildomų laidų ausinėmis komfortiškai klausysite pateikiamų instrukcijų ar mėgiamos muzikos. 

Ši navigacija palaiko „track‘us“, yra galimybe įkelti/žymėti taškus. Taip pat galite pasirinkti keliavimą nurodytu „track‘u“. Šios funkcijos ypač aktualios dalyvaujantiems varžybose, kuriose pateikiami taškai ar „track‘ai“ skaitmeniniu formatu įsidiegti į GPS navigaciją, pavyzdžiui, Enduro motociklų, keturračių ir džipų varžybos. Tvarkyti kelionės informaciją ir peržiūrėti žemėlapį galite nemokamoje Garmin BaseCamp programoje kompiuteryje.

Komplektacija

 • zūmo 590LM navigacija
 • Įdiegti City Navigator® NT su Europos žemėlapiu
 • Nemokami viso gyvenimo žemėlapių atnaujinimai
 • Baterija
 • Motociklinis tvi rtinimas prie vairo
 • Maitinimo laidas
 • Automobilinis prisiurbtukas prie stiklo
 • Automobilinis pakrovejas
 • USB laidas
 • Vartotojo vadovas

 

Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 5 val.
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui IPX7, smūgiams ir drėgmei
Liečiamas ekranas Yra
Ekrano skiriamoji geba 800 x 480 px
Ekrano įstrižainė 5 coliai (12,7 cm)
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis
Bluetooth Yra
Balsai Lithuanian, Russian, English
Žemėlapis Europos
Atnaujinimai Nemokami
Foto kamera Unavailable
Vietovės taškai (Waypoints) 1000
Europos kelių Yra