TomTom Start 20

1EN4.002.29

Ekonominės klasės, 11 cm ekrano įstrižainės navigacija su Europos žemėlapiu.

Smulkiau

  •  Meniu kalba: Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
  •  Ekrano įstrižainė: 4,3 coliai (10,9 cm)
  •  Žemėlapis: Europos

110,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

TomTom Start 20 – automobilinė navigacija su visos Europos šalių žemėlapias ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 4,3 colių ekrano įstrižainė. Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.), parkavimo asistentas.

Žemėlapiai

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos valsybių žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kitos Europos šalys. Start 20 M žemėlapiai nemokamai atnaujinami visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Šie atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių naujiniai iš „Map Share“ bendruomenės. Map Share“ atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remonto darbus.

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Olandija, Didžioji Britanija, Kanarų salos, Vatikanas, Serbija, Juodkalnija, Kipras, Kosovas, Gibraltaras

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (90,2 %), Bulgarija (65,4 %), Rusija (69,5 %), Ukraina (44 %), Albanija (57 %), Bosnija ir Hercegovina (65 %), Makedonija (54,7 %)

Pagrindiniai keliai: Moldova, Baltarusija.

 

Pasitikrinkite TomTom žemėlapių detalumą internete - čia

Valdymas

Daugelio vartotojų nuomone, šios navigacijos valdymas nesudėtingas, o meniu – intuityvus. Meniu kalbą galima pasirinkti (lietuvių, rusų, anglų, lenkų ir kita). Pasirinkimui pateikiama po keletą kiekvienos kalbos įgarsinimo variantų, kurie balsu praneš apie maršruto manevrus, greičio viršijimus ir kt. Perspėjimai apie stacionarias greičio kameras nustatytu signalu ir likus tam tikram atstumui. Galimybė planuoti maršrutus pasirinkus greičiausią, trumpiausią, ekonomiškiausia ir kt. Taip pat galima maršrutą planuoti vengiant greitkelių, apsisukimų, mokamų kelių, žvyruotų kelių ir pan. O dažnai lankomas vietas  išsisaugoti TomTom atmintyje bei jas įvardinti jūsų norimu pavadinimu. Jūsų patogumui TomTom nurodo ir artimiausias automobilių stovėjimo aikšteles.

Komplektacija

  • GPS navigacija.
  • Įdiegtas Europos žemėlapis.
  • Integruotas laikiklis prie stiklo.
  • USB laidas.
  • Akumuliatoriaus krovimo adapteris automobilyje (12V).

 

Video

Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 2 val.
Garantija 2 metai
Ekrano skiriamoji geba 480 x 272 px
Ekrano įstrižainė 4,3 coliai (10,9 cm)
Perspėjimai apire greičio radarus Yra
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis
Bluetooth Nėra
Balsai Lithuanian, Russian, English
Žemėlapis Europos
Atnaujinimai Nemokami
Perspėjimai apie kamščius Nėra
Kelionės planavimas per kelis tarpinius taškus Yra, mažiau nei per 5 taškus