Garmin vivosmart HR+ apyrankė

199,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Išmanusis aktyvumo asistentas su integruotu širdies ritmo davikiu ir GPS imtuvu

  • Su integruotu GPS imtuvu Jūs matysite savo įveiktą atstumą, kilometro įveikimo laiką, taip pat kur buvote.
  • Plaukijimui draugiškas, tad drąsiai galima naudoti kiekvieną dieną, maudantis ar plaukiojant baseine. 
  • Skaičiuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, užlipus ir nuliptus aukštus, aktyvumo intensyvumą bei širdies darbą. 
  • Gaukite visus pranešimus iš išmaniojo telefono tiesiai į aktyvumo asistentą - elektroninį paštą, skambučius, sms žinutes bei socialinių tinklų pranešimus
  • Automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect™ Mobile programėle. 

vivosmart HR+ displaying a heart rate screen

Matuoja aktyvumo intensyvumą su integruotu širdies ritmo davikliu. 

vívosmart HR+ aktyvumo asistentas naudoja Elevate™ širdies ritmo skaičiavimo technologiją ir širdį stebi 24/7. Tai jums laisvai užsiimti sportu ir negalvoti kad reikės užsidėti širdies ritmo dirželį. Nešiojant apyrankę žinosite kiek sudeginote kalorijų. 

vivosmart HR+ displaying an intensity minutes screen

Naudokite bet kur - sporto salėje ar bėgimui 

vívosmart HR+ išmanusis aktyvumo asistentas gli fiksuoti jūsų maršrutą, laiką, įveikt atstumą, uždarose ar atvirose vietovėse. Su integruotu GPS galite daug tiksliau matyti įveiktą atstumą ir kilometro įveikti laiką kai bėgiojate ar važiuojate dviračiu. Taip pat papildomai stebi Jūsų nueitu žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus/nuliptus aukštus bei intesyvias minutes. 

Likite prisijungę

vívosmart HR+ gali vibruoti ir pateikti visus pranešimus, kuriuos paprastai gaunate į atitinkamą savo įrenginį – nuo telefono skambučių iki socialinių tinklų pranešimų ar žinučių iš kitų programėlių. „vívosmart HR+ taip pat rodo oro informaciją, temperatūrą ir ne tik. Be to, šis įrenginys suteikia galimybę valdyti telefono1 grojamą muziką, rasti telefoną, nuotoliniu būdu valdyti VIRB® kamerą ir naudojant funkciją „LiveTrack“ realiuoju laiku pranešti draugams bei šeimos nariams, kur esate ir ką veikiate. Pritaikyti „vívoactive HR“ savo poreikiams ar skoniui galite rinkdamiesi kitokius ciferblatus, duomenų laukus, programėles ar valdiklius iš mūsų parduotuvės „Connect IQ™“.

Move IQ

Su Move IQ, tau nereikia perjunginėti sporto programų. vívosmart HR+ gali automatiškai atpažinti Jūsų užsiimama veikla. 

vivosmart HR+ displaying a smart notification screen

Pagerink vakar dieną, kiekvieną dieną

vívosmart HR+ stebi Jūsų dienos aktyvumą ir pagal jus parenką kitos dienos žingsnių iššūkį. Taip kiekvieną dieną vis didins užsibrėžtą tikslą. Kiekvieną dieną Jums primins kad reikia pajudėti, jei nejudėsite 1 valandą. 

Širdies ritmo fiksavimas Yra, iš riešo
Imtuvas GPS