Garmin vivosmart HR apyrankė

Naujausia Garmin Vivosmart HR fizinio aktyvumo apyrankė, fiksuojanti nueitus žingsnius, širdies ritmą, sudegintas kalorijas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

135,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Naujausia Garmin Vivosmart HR išmanioji fizinio aktyvumo apyrankė, fiksuojanti nueitus žingsnius, širdies ritmą iš riešo, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus ir žinoma tarnauja kaip laikrodis rodydama laiką ir datą. Taip pat šios apyrankės dėka galite valdyti muziką savo telefone. Vivosmart HR gali stebėti jūsų miego kokybę, o ryte švelniai vibruodama pažadinti neskleisdama jokio garso. Apyrankė gali perspėti apie skambučius, SMS žinutes, socialinių tinklų pranešimus, kalendoriaus įvykius, el. laiškus atėjusius į mobilųjį telefoną. Apyrankė švelniai suvibruoja ir rodo skambinčiojo numerį/vardą, o žinutes galite perskaityti apyrankės ekranėlyje. Tai puiki funkcija, kai negirdite telefono signalo einant gatve ir pan. Jei norėsite, apyrankė jums kievieną kartą primins, kad per ilgai nejudėjote ir laikas tai padaryti. Visa dienos fizinio aktyvumo statistika siunčiama automatiškai, beviliu būdų į jūsų asmeninę paskyrą Garmin Coinnect, kurioje galite matyti dienos, savaitės, mėnesio ar metų rezultatus bei jais pasidalinti su draugais. Tai kokybiškas Garmin įrenginys, kuris motyvuos judėti daugiau ir tarnaus kaip išmaniojo telefono aksesuaras.

Apyrankės dydis - Regular (137-188 mm).

Širdies ritmo fiksavimas iš riešo

Vivosmart HR išmanioji fizinio aktyvumo apyrankė fiksuoja širdies ritmą 24/7. Nereikia jokių papildomų ir nepatogių širdies ritmo dirželių, širdies ritmas fiksuojamas apyrankės dėka iš riešo. Širdies ritmo dėka galite žinoti savo širdies darbą realiu metu, galite stebėti ir kontroliuoti širdies ritmo zonas treniruočių metu.

 

 

Širdies ritmo fiksavimas Yra, iš riešo
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 5 dienų
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui iki 50 metrų
Liečiamas ekranas Yra
Perspėjimai Vibruojantis
Bluetooth Yra
Žingsniai, atstumas, sudegintos kalorijos Yra
Aukštų skaičiavimas Yra
Miego sekimas Yra
Žadintuvas Yra
Bevielis sinchronizavimas Yra
Telefono pranešimai Skambinčiojo numeris/ID, pranešimai