Fitbit surge išmanusis sportinis laikrodis su pulsometru

Išmanusis sportinis laikrodis su GPS, širdies ritmo matavimu iš riešo ir dienos fizinio aktyvumo fiksavimu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

200,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Fitbit surge išmanusis sportinis laikrodis su integruotu GPS ir širdies ritmo monitoriumi. Laikrodis fiksuos jūsų įveiktą distanciją, tempą, laiką, širdies ritmą realiu laiku, o likusią dienos dalį skaičiuos jūsų nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus, o naktimis stebės miego kokybę. Savo treniruotės ar dienos fizinio aktyvumo informaciją galėsite stebėti asmeninė Fitbit platformoje, kurioje Jūsų duomenis bus nusiųsti automatiškai beviliu būdu per kompiuteri arba išmanųjį telefoną. Laikrodžio akumuliatoriaus tarnavimo laikas iki 7 dienų.

Fitbit bendruomenė

Kviečiame prisijungti:

  • Prie „Fitbit Lietuva“ Facebook profilio, kurioje skelbiame aktualias naujienas, patarimus, apžvalgas.
  • Prie „Lyderių“ grupės, kurioje galėsite stebėti kaip jums sekasi lyginant su kitais Fitbit vartotojais Lietuvoje ir diskutuoti aktualiais klausimais.

Valdymas

GPS imtuvas

Integruoto GPS imtuvo dėka šis laikrodis gali ligiuotis su Garmin, TomTom, Polar ar Suunto sportiniais laikrodžiais. Fitbit surge fiksuos Jūsų įveiktą distanciją, tempą, aukščio pokyčius. Savo treniruotės maršrutą ir kitus duomenis vėliau galėsite peržiūrėti asmeninėje „Fitbit“ paskyroje.

„PurePulse“ širdies ritmo monitorius

Fitbit surge laikrodyje –integruotas širdies ritmo monitorius. Širdies ritmas bus matuojamas tiesiai iš Jūsų riešo. Jokių papildomų Šios technologijos dėka galėsite stebėti savo širdies darbą tiek treniruotės metus, tiek kitą dienos dalį. Tai leis tiksliau apskaičiuoti Jūsų sudeginamų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą galėsite kontroliuoti ar treniruojatės tinkamai, nekenkdami savo širdžiai ir sieksite maksimalių rezultatų.

Vėliau savo asmeninėje paskyroje galėsite peržiūrėti kaip dirbo Jūsų širdis vienos ir treniruočių metu (informacija pateikiama, kurioje širdies zonoje praleidote daugiausiai laiko: riebalų deginimo; ištvermės; maksmialioje). Taip pat galėsite peržiūrėti ir visos dienos širdies darbo grafiką, ypač naudingą turintiems problemų su širdimi, kai reikalinga gydytojo konsultacija.

Bendras dienos fizinis aktyvumas

Integruoti net 8 skirtingi sensoriai užtikrins, kad laikrodis fiksuos tikslius jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueiti žingsniai, įveiktas atstumas, užlipti aukštai, sudegintos kalorijos, aktyvios minutės.

Multi-Sport

Šios funkcijos dėka Jūs galėsite atskirti bėgimo, ištvermės, jėgos treniruočių informaciją ir pagerinti savo pasiekimus kiekvienoje srityje atskirai.

Pranešimai

Ši funkcija praneš jums apie skambučius ar žinutes atėjusias į mobilųjį telefoną. Ypač naudingą susitikimo metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių ar žinučių.

Muzika

Su Fitbit surge galėsite paleisti, sustabdyti ar perjungti muziką, kai telefonas yra kišenėje, kuprinėje ir kt.

Miego stebėjimas ir žadintuvas

Laikrodis automatiškai įjungs miego rėžimą, kai užmigsite ir stebės Jūsų miego kokybę, ir miego kokybės informaciją pateiks asmeninėje paskyroje. Taip pat laikrodis turi „tylųjį“ žadintuvą, kurio dėka jus pažadins nustatytu laiku švelniai vibruodamas ir nežadindamas, pavyzdžiui, šalia miegančio partnerio.

Automatinis bevielis sinchronizavimas

Tam, kad visą jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą nereikia jokių laidų, tai įvyks automatiškai bevieliu būdų per Jūsų kompiuterį arba išmanųjį telefoną.

Sichnronizacija su populiariomis programomis

Fitbit gali veikti kartu su populiariomis sporto programėlėmis.

Garantiniai įsipareigojimai

Visiems sportiniams laikrodžiams suteikiame 2 metų garantiją. Jei laikrodžio veikimas sutriktų, mes jums pasiūlysime pakaitinį, kol jūsų bus sutvarkytas, todėl naudojimasis sportiniu laikrodžiu nenutrūks.

Komplektacija

  • Fitbit surge laikrodis S arba L dydžio (S – 13,97 – 15,24 cm; L – 15,24 – 17,78 cm)
  • Akumuliatoriaus krovimo laidas
  • Wi-Fi USB raktas duomenų perdavimui

 Video

 

 

 

 

Širdies ritmo fiksavimas Yra, iš riešo
Imtuvas GPS
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 5 dienų
Garantija 2 metai
Atsparus vandeniui Ne
Liečiamas ekranas Yra
Perspėjimai Vibruojantis
Bluetooth Yra
Žingsniai, atstumas, sudegintos kalorijos Yra
Aukštų skaičiavimas Yra
Miego sekimas Yra
Žadintuvas Yra
Bevielis sinchronizavimas Yra
Telefono pranešimai Yra