Apie mus

APIE GPS.lt

Esame UAB „InfoEra“ valdoma parduotuvė, dirbanti nuo 2002 metų ir prekiaujanti visame pasaulyje žinomų gamintojų Fitbit, Garmin, TomTom, RAM-Mount  – fizinio aktyvumo apyrankėmis, sportiniais laikrodžiais, GPS navigacijomis, laikikliais elektroninei įrangai ir kita produkcija.

  • Atstovaujame žymius gamintojus. Mūsų parduotuvėje galite rasti Garmin, TomTom, Fitbit, Ram-Mount ir kitų populiarių gamintojų produkciją, todėl galime padėti klientui rasti geriausią sprendimą.
  • Prekes išbandome patys. Konsultuodami remiamės ne tik gamintojo pateikta informacija, bet ir savo asmenine patirtimi.
  • Suteikiame galimybę išbandyti prekes nemokamai. Suprantame, kad išsirinkti sau tinkamiausią prekę tik iš aprašymo nėra lengva, todėl suteikiame galimybę išbandyti prekes prieš jas įsigyjant.

KUR ĮSIGYTI?

Įsigyti pasirinktas prekes galite internetu, jas atsiimti galėsite mūsų biure Vilniuje (S. Žukausko g. 17, 2 aukštas). Taip pat prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir priklausomai nuo Jūsų nurodyto pristatymo būdo ir adreso, tai užtrunka 1-2 darbo dienas. Dėl prekių pristatymo į užsienio valstybes, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Užsakyti galite ir telefonu, el.paštu arba įsigyti užsukus į mūsų biurą Vilniuje.

UAB „InfoEra“
S. Žukausko g. 17, (II aukštas)
LT-08234, Vilnius 
Tel.: (8-5) 266 77 77
Faks.: (8-5) 278 47 23 
gps@infoera.lt, www.infoera.lt

DARBO LAIKAS

I-IV nuo 8:00 iki 18:00 val.

V nuo 8:00 iki 17 val.
VI-VII nedirbame.

Pietų pertrauka: 12-13 val.

 

 

Rašyk
Skambink