Lietuvos TOPO Offroad GPS žemėlapis Padidinti

Lietuvos TOPO Offroad GPS žemėlapis

Ser.Fe.To

Mastelis 1:10 000; Virš 167000 km kelių tinklas; Sulkūs miško keliukais ir kvartalinės linijos.

Smulkiau

21,00 € su PVM

Reikia pagalbos?

  8 5 266 7777   gps@infoera.lt   I - IV 8-18 val. V 8-17 val.   Pietų pertrauka: 12-13 val.

Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis (LTŽ Offroad) - tai naujas detalus Lietuvos GPS žemėlapis, skirtas bekelių mėgėjams, dviratininkams, turistams, grybautojams, meškeriotojams ir kitiems aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjams. Apie suderinamumą su Jūsų turimu GPS prietaisu skaitykite žemiau.

Svarbiausios LTŽ Offroad savybės:

  • Sukurtas topografinių 1:10 000 žemėlapių ir Naujausių orto-foto nuotraukų pagrindu.
  • Virš 167000 km kelių tinklas.
  • Daugiau kaip 21000 kaimų, gyvenviečių ir vietovardžių.
  • Virš 100000 km linijinių vandens objektų - pilnas upių, upelių, šaltinių ir kanalų tinklas.
  • Detalūs batimetriniai duomenys su farvateriais, bujomis, gylių taškais ir izo-linijomis Kuršių mariose, Kauno mariose, Trakų m. ežeruose ir dalyje Nemuno pradedant nuo Birštono.
  • Vietovės aukščių izolinijos.
  • Kiti objektai - pastatai, aukšti kaminai ir bokštai, elektros linijos, kvartalinės miško linijos, kaimai, geležinkeliai, miškai, pelkės, ežerai ir tvenkiniai
  • Garmin BaseCamp programinė įranga, su kuria galėsite patogiai suplanuoti maršrutus (routes) kompiuteryje, sužymėti reikiamus taškus (waypoints) ir visa tai perkelti į savo GPS prietaisą;
  • Pilnai suderinamas su visais naujais GARMIN Europos ir pasaulio GPS žemėlapiais (t.y. kartu su LT TOPO Offroad galima tuo pačiu metu įdiegti ir kitus Garmin žemėlapius)
  • LT TOPO Offroad tinka TIK GARMIN GPS navigatoriams, kurie turi NT formato žemėlapių įdiegimo galimybę
Šis GPS žemėlapis paruoštas bendradarbiaujant su Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos ir Valstybine miškų tarnyba, savo kelių ir vandenų tinklo tankumu gerokai pranoksta kitų gamintojų siūlomus Lietuvos GPS žemėlapius. Žemėlapyje panaudota Lietuvos Respublikos M1:10000 georeferencinio pagrindo duomenų bazė GDB10LT bei Lietuvos Respublikos Valstybinės miškų tarnybos,  Miškų Kadastro kartografiniai duomenys.
 
Dėmesio, SVARBU: 
Šis žemėlapis, nors ir palaikomas NUVI bei ZUMO serijų navigatoriuose, visgi nėra skirtas automobilinei navigacijai ! 
Žemėlapis turi automatinį maršrutizavimą, kuris neatsižvelgia į draudžiamas eismo kryptis, skirtingus greičio limitus ir skirtingų aukščio lygių sankryžas. Taipogi jame nėra įdiegtos adresų numeracijos duomenų bazės.
Užsisakius šį žemėlapį, nurodytu el. paštu gausite aktyvinimo kodą ir įdiegimo instrukciją. Kadangi kodas negeneruojamas automatiškai, jį gausite per artimiausią darbo dieną. Pristatymo būdą nurodykite atsiėmimas "InfoEra" biure, tuomet nereikės mokėti už pristatymą.